Systémové upozornění
Hlavní informace

Pomocou databázy dobrovoľníckych príležitostí pomáhame spájať dobrovoľníkov s ponukami organizácií, ktoré pracujú s dobrovoľníkmi.

Pozrite si, čo hovoria o databáze ľudia, ktorí s ňou pracujú:

 

 

Prečo sa registrovať?

1. DOBROVOĽNÍCI A DOBROVOĽNÍČKY

Doteraz ste hľadali jednoduchý spôsob, ako byť v obraze, získavať aktuálne informácie týkajúce sa dobrovoľníctva, prezerať si dobrovoľnícke ponuky či získať prehľad o organizáciách pracujúcich s dobrovoľníkmi vo vašom okolí? Že ste nenašli miesto, kde by ste to všetko mali pekne pohromade? Konečne máte možnosť využiť nami vytvorenú databázu!

Prostredníctvom nej sa môžete do systému registrovať a po úspešnom zvládnutí tohto procesu sa vám otvoria dvere do sveta dobrovoľníctva v Banskobystrickom kraji. Spravujte svoj vlastný profil, pridajte k nemu svoju fotografiu, potrebné informácie, ktoré by mohli zaujímať organizácie, ktoré dobrovoľníkov hľadajú, a pustite sa do hľadania dobrovoľníckych ponúk práve pre vás. Prezerajte si profily dobrovoľníckych organizácií, reagujte na ich ponuky, ohodnoťte svoju skúsenosť s nimi a staňte sa súčasťou skvalitňovania spolupráce organizácií s dobrovoľníkmi.

Že ste v systéme nenašli organizáciu, ktorá s dobrovoľníkmi pracuje alebo by chcela začať, a myslíte si o nej, že by v našej databáze mala byť? Dajte nám o nej vedieť!

Hlavné výhody registrácie dobrovoľníkov a dobrovoľníčok do databázy

Možnosť získať prehľad o organizáciách aktívne pracujúcich s dobrovoľníkmi v Banskobystrickom kraji a tiež prehľad o aktuálnej ponuke dobrovoľníckych príležitostí, ich filtrovanie podľa preferencií a možnosť reagovať na ne prostredníctvom on-line formulára, rýchlo, jednoducho a efektívne. Pokiaľ zaškrtnete, že chcete od nás dostávať i newsletter, budete mať navyše vždy čerstvé informácie o tom, čo a kde sa pre vás chystá. ;-)

2. ORGANIZÁCIE PRACUJÚCE S DOBROVOĽNÍKMI

Všetko robíte správne. Snažíte sa, pripravujete dobrovoľnícke programy a ponuky a dobrovoľníci stále nikde... Viete o existencii ďalších organizácií, ktoré v kraji s dobrovoľníkmi pracujú, ale nikdy ich nenájdete na jednom mieste, aby ste ich mohli kontaktovať, odovzdávať si navzájom skúsenosti a sieťovať sa... Už vám dochádzajú nápady, ako dobrovoľníkov osloviť, hľadať a nájsť... Máte možnosť využiť nami vytvorenú databázu!

Prostredníctvom nej sa môžete do systému registrovať a po úspešnom zvládnutí tohto procesu a našom potvrdení pridávať rôzne dobrovoľnícke ponuky. Otvoria sa vám nové dvere do sveta dobrovoľníctva v Banskobystrickom kraji. Spravujte svoj vlastný profil, pridajte k nemu svoju fotografie, logá, potrebné informácie, ktoré by mohli potenciálnych dobrovoľníkov zaujať a pustite sa do ich hľadania cielene a správne. Prezrite si profily dobrovoľníkov, reagujte na ich záujem, nadväzujte spoluprácu, skúsenosť s nimi ohodnoťte, pridajte si ich k vašim obľúbeným a buďte súčasťou skvalitňovania spolupráce dobrovoľníkov s organizáciami v Banskobystrickom kraji. Takisto buďte súčasťou siete organizácií pracujúcich s dobrovoľníkmi a využite možnosti, ktoré vám z toho vyplynú.

Hlavné výhody registrácie organizácií do databázy

Možnosť získať priestor pre prezentáciu svojich aktivít, vyhľadávanie dobrovoľníkov, získanie prehľadu o ďalších organizáciách pracujúcich s dobrovoľníkmi v Banskobystrickom kraji a tiež o aktuálnej ponuke dobrovoľníckych príležitostí. Vzájomné sieťovanie, množstvo dobrovoľníkov rôznych preferencií, ich filtrovanie, možnosť ich oslovenia prostredníctvom zaujímavých dobrovoľníckych ponúk. Všetko rýchlo, jednoducho a efektívne. Pokiaľ zaškrtnete, že chcete od nás dostávať i newsletter, budete mať navyše vždy čerstvé informácie o tom, čo a kde sa v oblasti dobrovoľníctva chystá. ;-)

Chcete sa stať dobrovoľníkom?

Sme radi, že ste sa rozhodli pomôcť. Možností je viac než dosť ;-). Aby ste si mohli prezrieť dobrovoľnícke ponuky, musíte sa prihlásiť.

Ak ešte nemáte užívateľské konto, zaregistrujte sa prosím.

 


Chcete pracovať s dobrovoľníkmi?

Ak máte záujem pracovať s dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami alebo potrebujete pomôcť pri vypracovaní dobrovoľníckeho programu vo Vašej organizácii, kontaktujte nás s Vašou požiadavkou. Radi Vám pomôžeme. 

Ak chcete zverejniť ponuku pre dobrovoľníkov a dobrovoľníčky zaregistrujte svoju organizáciu. Ak ste už zaregistrovaný, prihláste sa prosím.

 

 

 

BBSK sivaUrad SVPROSPF UMB sivaACF siva

 

MŠVVaŠ SR sivaIuventa cbErasmusEZSPDCO

 

Nadasia SLSP sivaExpodomNebotraŽM designKNZMMesto BB siva

rtv 1Radio Reginalogo bbfm farebne 01lumen

  • Nikto nerobí väčšiu chybu ako ten, kto nerobí nič v presvedčení, že to málo, čo urobiť môže, je bezvýznamné.

    Edmund Burke
  • Medzi dobrovoľníkmi nenájdete žiadnych obyčajných ľudí, pridajte sa.

Facebook follow usemail

Instagram  twitter

    youtube